Hakkımızda
Kimdir

        1981 yılında Bursa ilinin Mustafakemalpaşa ilçesinde doğdu. İlkokulu Lalaşahinpaşa ilkokulunda bitirdikten sonra, İsmanil Hakkı Bursevi vakfında hafızlığa çalıştı. Orta okulu Mustafakemalpaşa İmam Hatip Lisesinde, liseyi Mustafakemalpaşa Ticaret Meslek Lisesinde tamamaladı. Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Meslek Yüksek Okulunda Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünü tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. 

iş hayatına gayrimenkul danışmanlığı ile başladı. Faaliyetlerine 2008 yılında aroma doğal kaynak suyu bayiliğini, 2010 yılında  LPG sektörünün önde gelen firmalarında bpgaz'ın bayliğini, kalitesinden ödün vermeyen sektörün lider firmalarından olan worldgas&ipragaz bayilikleriyle faaliyet alanlarını genişleterek gücünü arttırmıştır.


Vizyon

Güvenilir ve kaliteli hizmet...

Misyon

Halka hizmet Hakka hizmettir. ..

IMG_97239543599628
Ahlak olmadan siyaset olmaz.

Siyasetle ilgilenmeyen müslümanı, müslümanla ilgilenmeyen siyasetçiler yönetir. Prof. Necmettin ERBAKAN

Ahlak olmadan siyaset olmaz.
Faaliyet Alanlrımız


Enerjiniz eksik olmasın

1997 yılında başlağımız LPG  satışına, 2010 yılında  kalitesinden ödün vermeyen  bpgaz bayiliğini katarak güçlenen firmamız, sektörün lider firmalarından olan İpragaz&Worldgas bayiliklerini de bünyesine katarak gücünü dahada güçlendirerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Gayrimenkul Danışmanlığı
ve Aracılık Hizmetleri

Emlak alım-satım ve Gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri konularında müşteri memnuniyeti önceliğiyle hizmet vermektedir.

Gıda Tarım ve Hayvancılık

Saanen süt keçi üretimiyle başlayan hayvancılık işletmemiz, günün şart ve taleplerine göre merinos koyun üretim işetmesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Hayat suyla başlar

Uludağın doruklarından gelen lezzet.